Klub Alpbah Crna Gora     Logo FAN Member 300dpi

                   ČLAN MREŽE FORUMA ALPBAH

Đorđina Stajkić

Đorđina Stajkić, rođena 26.11.1984. godine u Podgorici.
Diplomirala na Ekonomskom fakultetu u Podgorici 2007. godine. Magistrirala na istom fakultetu 2009. godine. Trenutno student doktorskih studija ekonomije. Radi u Ministarstvu održivog razvoja i turizma.

Govori engleski i francuski jezik. Član Inicijativne grupe Alpbah Podgorica od februara 2013. godine.

Voli pozorište, muziku i dobru knjigu.

„Iako sam relativno skoro postala član IGAP-a, već sada mogu reći da sam veoma srećna što sam dobila priliku da budem dio jedne talentovane ekipe, koja svojom kreativnošću, predanim radom i entuzijazmom pokušava da pruži doprinos unapređenju našeg društva.“

 

E-mail:  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 


 

twitter

Free business joomla templates